Juvelyras Dainius Stončius

       Džiugu, kad aplankėt mano internetinę svetainę. Esu Dainius Stončius, prieš 36 metus  gimęs ir lig  šiol uostamiesty gyvenantis, juvelyras. Kodėl
 juvelyrika? Kaip sakoma: "...nežinau koks velnias mane nešė į tą galerą...", bet pirmoji pažintis su šiuo amatu prasidėjo visai netikėtai, prieš beveik 20 metų. Kartą užsukau į savo mamos brolio, kuris tuo metu dirbo auksakaliu, dirbtuves. Dėdė pasiūlė sutvarkyti man skėti! Minimalios detalės, kruopštumas, preciziškumas ir tikslumas- šie dalykai mane užkabino. Nuo tos dienos jau buvau dažnas svečias prie juvelyrinio stalo, kur po truputi nirau į įrankių, metalų ir jų apdirbimo pasaulį. Taigi, mano juvelyrinių darbų kelias prasidėjo čia- "Vilnies" buitinio aptarnavimo kombinato padalinyje "Kulių vartai". Tuomet buvau pats jauniausias juvelyras Klaipėdoj.
   Įgavęs patirties dirbau juvelyru papuošalų salone "Auksinė lyra", vėliau- "Aukso amžius". O prieš 11 metų tapau nepriklausomu meistru, sukuriau Dainiaus Stončiaus papuošalų gamybos įmonę bei tapau juvelyrines parduotuvės "Briliantas" bendrasavininku. Dabar kelerius metus ugdau meistriškuma salone "Aukso kalve".
       Esu juvelyras, kuriantis ir gaminantis
 papuošalus taikant tradicines auksakalystės technikas ir, žinoma, nuolat ieškantis naujų išpildymo būdų. Gaminu vienetinius kombinuotus vestuvinius
 žiedus su briliantais, įvairius papuošalus su brangakmeniais, taip pat užsiimu jų taisymu bei konsultuoju įvairiais juvelyrikos klausimais.
       Žmonės puošiasi nuo seniausių laikų, o  mano grožio pajauta be galo didelė.
       Iš tiesų juvelyrika man- tai gyvenimo būdas. Todėl  kurdamas papuošalą visada atsižvelgiu į kliento būdą bei norus, o mano mūzos- vaikai, meilė ir jūra padeda išpildyti darbus kiek įmanoma tobuliau.